Ceny frachtu drogowego osiągają rekordowy poziom w EuropieWcześniejsza pandemia i aktualnie trwająca wojna przyczyniła się do gwałtownego wzrostu cen. Sytuacja ta dotyka również obszar transportu. Wzrost cen oleju napędowego do samochodów ciężarowych jest szczególnie ważny przy wysokości cen w drogowym transporcie towarowym w całej Europie. Od początku roku cena oleju napędowego wzrosła aż o 69% (przed opodatkowaniem) !!!!

Analitycy przewidują, że konsumpcja i produkcja w Europie spadnie jeszcze bardziej w wyniku inflacji, przez co ograniczony zostanie popyt na różnego rodzaju towary. Pociągnie to za sobą jeszcze większe zmniejszenie liczby zamówień dla branży transportu drogowego- w efekcie ceny będą jeszcze wyższe, a zapotrzebowanie na kierowców mniejsze z uwagi na brak zleceń na transport.

Obecnie jednak wciąż rosną wynagrodzenia kierowców zawodowych, ciężko powiedzieć, czy w związku z nadchodząca recesją tak będzie dalej. 

Warto już teraz zadbać o pracę w stabilnej firmie. Obecnie firma LUKSMANN posiada rekordową ilość ofert pracy. Jest to bardzo dobry czas na podjęcie zatrudnienia. Obecnie kierowcy mogą wybierać spośród 200 aktualnych ofert pracy.

Przejdź do sekcji praca i wybierz interesujący Cię system, zestaw i sprawdź warunki zatrudnienia:

➡️ https://luksmann.pl/praca


📞📞📞 Tel. 500 800 870 📞📞📞

rekrutacja@luksmann.pl

www.luksmann.pl